MAS ORLICKO, z.s.
Zemědělská, č.p. 1004
564 01 Žamberk
tel.: 733 133 645
IČ: 27034186
ID datové schránky: 328e35a

Místní akční skupina Orlicko - logo


PARTNEŘI

Parádní kraj

P-Pink
Nový web s projekty úspěšných žadatelů
Rezervace - skákací hrady
Infomail, zasílání novinek e-mailem - registrace
najdete nás na facebooku

Aktuálně

Logo
Logo

Chůvy v mateřských školách budou nadále financovány ze šablon ...

Podrobnosti naleznete v odkazu v příloze.
 

Webináře k šablonám II a III ...

NOVÉ Webináře k šablonám jsou dostupné na webu NIDV. Doporučuji shlédnout všem školám realizující šablony.
 

Aktuální informace k šablonám II - prodlužování projektů a obnovení lhůt ...

MŠMT zveřejnilo aktuální podmínky pro prodlužování projektů z důvodu uzavření škol. Dokumenty naleznete na webu MAS v sekci Animace - Šablony II, nebo v Aktualitách na webu MŠMT (viz. odkaz níže)
 

Seminář pro žadatele Šablony III. ...

Dne 31.3.2020 byla vyhlášena výzva č. 80 - Šablony III. V souvislosti s vyhlášením této výzvy proběhne seminář pro žadatele distanční formou v termínu 14.–24. 4. 2020.Případné dotazy k semináři je možné projednat dne 27.4.2020 od 15:30 hod. formou videokonference.

Podrobnosti neleznete v příloze.
 

Důležité sdělení k šablonám II a III ...

Dnes (7.4.) byla zveřejněna aktualizovaná verze výzvy 63 (Šablony II), prodloužen byl termín nejzazší realizace projektu a maximální možná délka realizace projektu. Školám je umožňěno požádat o prodloužení projektu.

Podrobnosti uvnitř příspěvku.
 

Šablony III vyhlášeny! ...

dnešního dne,31.3.2020, konečně došlo k vyhlášení výzvy OP VVV „Šablony III“.Prvním školám (končící projekt Šablon II v červenci–září a „nováčkům“) se dnes také zpřístupnila on-line verze dotazníkového šetření,jehož výstup je povinnou přílohou pro vstup do 3.vlny Šablon.

Odkazy uvnitř příspěvku.
 

Proběhl seminář pro podpořené žadatele z druhé vlny šablon  ...

Dne 11.9. proběhl seminář pro podpořené žadatele z druhé vlny šablon. Hlavní náplní semináře byl proces administrace projektů ve fázi realizace a sdílení zkušeností mezi zúčastněnými.
 

Proběhl WORKSHOP k Šablonám II ...

Ve středu, 22. 5. proběhl WORKSHOP k Šablonám II na téma projektové dny. Zástupcům jednotlivých škol byla představena nabídka možností, jak využít své šablony ať už ve škole nebo mimo ní.
 

PROJEKTOVÉ DNY V ŠABLONÁCH II ...

Dne 22.5. od 14hodin, se uskuteční v sídle MAS ORLICKO, z.s. burza projektových dnů. Bylo osloveno pár firem, o kterých víme, že nabízejí služby, které lze financovat ze šablon II – konkrétně z projektových dnů (projektový den ve škole/mimo školu).
 

Šablony II ...

Vážení žadatelé,
přinášíme Vám informace ohledně čerpání dotací z OP Výzkum, vývoj a vzdělávání. Konkrétně se jedná o výzvu č. 02_18_063 - Šablony II - mimo hlavní město Praha.
 

Starší zprávy:    1 · 2 · 3 · 4 · 5