MAS ORLICKO, z.s.
Zemědělská, č.p. 1004
564 01 Žamberk
tel.: 465 611 150
IČ: 27034186
ID datové schránky: 328e35a

Místní akční skupina Orlicko - logo


PODPORUJÍ NÁS

Letohrad
Město Letohrad
Nový web s projekty úspěšných žadatelů
Infomail, zasílání novinek e-mailem - registrace
MAS ORLICKO
Region, který roste

Kniha projektů podpořených
MAS ORLICKO, z.s.
v letech 2009-2013.
Z kalendáře MAS
Infomail, zasílání novinek e-mailem - registrace
najdete nás na facebooku

Porada ředitelů Pardubického kraje

Na konci listopadu se uskutečnila Porada ředitelů Pardubického kraje, které se účastnilo kolem 300 ředitelek a ředitelů z řad mateřských, základních a středních škol. Porada se již každoročně konala v příjemných prostorech Hotelu Jezerka na Seči.

Celý týden byl rozdělen do čtyř skupin. První skupina se skládala z řad ředitelek mateřských škol, druhý den se porady účastnili ředitelky a ředitelé mateřských a základních škol. Třetí den dorazili ředitelky a ředitelé základních škol, poslední skupina se skládala z ředitelek a ředitelů středních škol.

Program porady byl pečlivě připraven a účastníci měli možnost si poslechnout mnoho zajímavých přednášek doplněné prezentacemi v oblasti ekonomické, právní, sociální. Zásluhou odborného a kvalifikovaného přednášejícího byly přednášky zajímavé a plné nových informací.

Každá skupina měla během celého programu čtyři přestávky na občerstvení a možnost získání informací ze stánků v přísálí. Jedním ze stánků jsme byli i my MAS ORLICKO,z.s., kde se účastníci mohli zastavit a dozvědět se o naší organizaci více informací. Během komunikace jsme informovali o naší činnosti, a jakými aktivitami se v současné době zabýváme. Zároveň jsme komunikovali s nimi jako potenciálními žadateli o dotace, které projekty a v jaké výši by rádi realizovali.

Tuto akci hodnotíme pozitivně a jsme velmi rádi, že jsme se mohli zúčastnit. Tím ještě jednou děkujeme paní náměstkyni Ing. Pernicové, panu Mgr. Hlavovi a paní Ing. Mgr. Pemlové za spolupráci.
Brožková Alice, Ing. | dne 28.11.2014
MAS ORLICKO, z.s. stánekMAS ORLICKO, z.s. stánek2